Nabíjecí stanice

Provozované služby

Valašské Meziříčí

Ve Valašském Meziříčí provozujeme veřejně dostupnou nabíjecí stanici. Jedná se o dvou-standardní rychlo-nabíječku CHAdeMO 44kW a CCS Combo2 44kW. Poprvé byla instalována v květnu 2015 a od té doby běžela v testovacím režimu a její použití bylo zdarma. Avšak od 7. 9. 2016 nabíjecí stanice přešla na zpoplatněný režim přes systém EVmapa.cz za 4,80 Kč/kWh + 0,50 Kč/min.

Valašské Meziříčí bylo vybráno ze dvou důvodů. Za prvé, v okolí nebyla žádná rychlonabíjecí stanice a jde o důležitý tah na Slovensko. A za druhé, zde máme partnery, kteří nám umožnili poměrně rychlé uvedení do provozu.


Vysoké Mýto

U Vysokého Mýta provozujeme veřejně dostupnou nabíjecí stanici. Jedná se o tří-standardní rychlo-nabíječku CHAdeMO 44kW, CCS Combo2 44kW a 22kW Type 2.

Nabíjecí stanice funguje ve zpoplatněném režimu přes systém EVmapa.cz za 4,80 Kč/kWh + 0,50 Kč/min pro rychlé DC nabíjení a 4,80 Kč/kWh pro pomalé AC nabíjení.

Během nabíjení se můžete výborně najíst či občerstvit v restauraci BBQ Smokehouse. Tímto děkujeme našim partnerům za příspěvek k rozvoji elektrické mobility.


Poříčany

U Poříčan u Prahy zajišťujeme provoz veřejně dostupné nabíjecí stanice. Jedná se o dvou-standardní rychlo-nabíječku CHAdeMO 2x50kW a 22kW Type 2.

Stanice je od 1. 4. 2019 zpoplatněna přes EVmapu za přívětivou cenu 3,85 Kč/kWh. 

Tímto děkujeme našim partnerům z Beneš a Lát za příspěvek k rozvoji elektrické mobility.


Rožnov pod Radhoštěm HQ

Před firmou jsme postavili nabíjecí stanici 30kW CHAdeMO a 3x40A Typ 2. Dostupná pro veřejnost od 14. 8. 2020. Zpoplatněno přes portál EVmapa.cz sazbou 5 Kč/kWh.

Rožnov pod Radhoštěm

Kromě rychlo-nabíjecích stanic máme také pomalý nabíjecí bod v Rožnově pod Radhoštěm. Nabíjení je regulováno podle dostupného příkonu. Pokud tedy svítí slunce a nepoužívají se žádné spotřebiče v době nabíjení, je možné nabíjet až výkonem 3x32A (22kW). Pokud se v domě zapne nějaký spotřebič nebo je slunce zacloněno oblačností, nabíjení se automaticky omezí bez jakéhokoli zásahu obsluhy. 

Provoz zdarma.