Nabídka zboží


Spark Line 32
3x32A - 22kW

Kabel s řídící skříňkou pro nabíjení elektromobilů ze zásuvek CEE 32A s maximálním výkonem až 22kW.

Tyto zásuvky jsou často používány v garážích rodinných domů či v průmyslových objektech, ale výrobci elektromobilů je opomíjejí. Mnohdy elektromobil podporuje nabíjení 1x32A nebo až 3x32A, ale výrobce k němu nedodává potřebné příslušenství. Proto nabízíme vlastní řešení.

Naše řešení kombinuje uživatelskou přívětivost se špičkovým zabezpečením. Přestože se jedná o nejmenší design na trhu s příslušenstvím pro 22kW nabíjení elektromobilů, spínací prvky jsou dimenzovány na více než 150% jmenovitého kontinuálního zatížení. Řídící elektronika kabelu navíc při každém zapojením provádí sebediagnostiku a pokud něco není v pořádku, signalizuje problém příslušným chybovým kódem. Mezi hlídané chybové stavy patří teplota zařízení, spečení spínacích prvků nebo vadné spínací tranzistory. Také se hlídá vstupní a výstupní síťové napětí a přerušení nulového i ochranného vodiče tak, aby se zabránilo poškození vozidla. A konečně také pokud by mělo dojít k únikovému proudu (RCD), elektronika automaticky odpojí přívod proudu, aby ochránila osoby a majetek na výstupu.
Žádná z těchto ochran ale nemá za úkol nahradit špatně zapojený přívod a po uživateli je i nadále vyžadováno, aby používal jen zásuvky splňující požadavky všech norem. Tyto ochrany slouží jako dodatečná ochranná vrstva.

Nabíjecí kabel je také doplněn o funkci nastavení požadovanéno nabíjecího proudu. To se hodí pro majitele aut, která tuto funkci nemají ve standardní výbavě.

Hlavní uplatnění najdou majitelé elektromobilů Tesla Model S (s TwinChargerem nebo s vylepšenou nabíječkou), Smart ED (s 22kW nabíječkou) a Renault Zoe, protože tato auta jsou schopna se nabíjet výkonem až 22kW. Kabel je ale také kompatibilní se všemi vozy využívajícími Evropsko-Americký standard IEC 62196-2 typ 2 (tzv. Mennekes). Mezi tyto vozy patří např. BMW i3, VW e-up!, VW e-Golf, Mercedes B-class ED a mnoho dalších...

Jmenovitý proud: max 32A (22kW) - limitováno předpisy
Nastavitelný proud: 6A / 10A / 13A / 16A / 20A / 25A / 32A
Počet fází: 1 nebo 3 dle typu připojeného vozidla
Délka: 5m nebo 7,5m
Přípustná okolní teplota: -25°C až +40°C

Detailní parametry: zde

Máte otázky nebo si chcete kabel rovnou objednat? Napište nám!


Typ 2 kabel
3x32A - 22kW

Standardní kabel Mennekes pro nabíjecí stanice IEC 62196-2 (typ 2 -> typ 2).
Pozor: dočasně nedostupný

Jmenovitý proud: max 32A (22kW)
Počet fází: 1 nebo 3 dle typu připojeného vozidla a nabíjecí stanice
Délka: 7,5m
Barva: modrá
Přípustná okolní teplota: -25°C až +40°C
Kusová cena: 8.000,- Kč (vč. DPH) - obsahuje dopravu v rámci ČR
Podporované platby: Bankovní převod / Dobírka

Připravované produkty


WallBox

Kromě přenosných zařízení také chystáme WallBoxy pro pevnou instalaci. Bude se jednat o dvě varianty, jednak univerzální řešení se zásuvkou anebo praktičtější s kabelovým vývodem pro každodenní použití.

Jmenovitý proud (zásuvka): max 32A (22kW)
Jmenovitý proud (kabel): max 16A / 32A / 50A (11kW / 22kW / 34,5kW) - dle kabelu
Počet fází: 1 nebo 3 dle typu připojeného vozidla
Přípustná okolní teplota: -25°C až +40°C
Kusová cena: nerozhodnuto

Provozované služby


Rychlo-nabíjecí stanice
Valašské Meziříčí

Ve Valašském Meziříčí provozujeme veřejně dostupnou nabíjecí stanici. Jedná se o dvou-standardní rychlo-nabíječku CHAdeMO 44kW a CCS Combo2 44kW. Poprve byla instalována v květnu 2015 a od té doby běžela v testovacím režimu a její použití bylo zdarma. Avšak od 7.9.2016 přechází na zpoplatněný režim přes systém EVmapa.cz za 4,80Kč/kWh + 0,50Kč/min.

Valašské Meziříčí bylo vybráno ze dvou důvodů. Za prvé, v okolí není žádná rychlonabíjecí stanice a jde o důležitý tah na Slovensko. A za druhé, zde máme kontaky, které nám umožnily poměrně rychlé uvedení do provozu.

Aktualizace 7.9.2016: CCS Combo2 zůstává natrvalo. Bylo zavedeno zpoplatnění přes systém EVmapa.cz

Byli jste spokojeni s nabíjením? Zvažte možnost přispět na provoz této rychlo-nabíjecí stanice a budování dalších. Přispět můžete bankovním převodem na 8162593001/5500 s variabilním symbolem 2001 nebo níže kartou či PayPalem:


Pomalé nabíjení
Rožnov pod Radhoštěm

Kromě rychlo-nabíjecí stanice ve Valašském Meziříčí máme také pomalý nabíjecí bod (omezen na 3x16A) v Rožnově pod Radhoštěm. Jedná se o testovací provoz našeho prvního WallBoxu určeného jak pro vnitřní tak i pro venkovní instalaci. Provoz zatím zdarma.

inChaNet s.r.o., Sluneční 2415, Rožnov pod Radhoštěm, 756 61, Czech Republic, IČO 032 44 415,