Nabídka zboží


Spark Line 32
3x32A - 22kW

Kabel s řídící skříňkou pro nabíjení elektromobilů ze zásuvek CEE 32A s maximálním výkonem až 22kW.

Tyto zásuvky jsou často používány v garážích rodinných domů či v průmyslových objektech, ale výrobci elektromobilů je opomíjejí. Mnohdy elektromobil podporuje nabíjení 1x32A nebo až 3x32A, ale výrobce k němu nedodává potřebné příslušenství. Proto nabízíme vlastní řešení.

Naše řešení kombinuje uživatelskou přívětivost se špičkovým zabezpečením. Přestože se jedná o nejmenší design na trhu s příslušenstvím pro 22kW nabíjení elektromobilů, spínací prvky jsou dimenzovány na více než 150% jmenovitého kontinuálního zatížení. Řídící elektronika kabelu navíc při každém zapojením provádí sebediagnostiku a pokud něco není v pořádku, signalizuje problém příslušným chybovým kódem. Mezi hlídané chybové stavy patří teplota zařízení, spečení spínacích prvků nebo vadné spínací tranzistory. Také se hlídá vstupní a výstupní síťové napětí a přerušení nulového i ochranného vodiče tak, aby se zabránilo poškození vozidla. A konečně také pokud by mělo dojít k únikovému proudu (RCD), elektronika automaticky odpojí přívod proudu, aby ochránila osoby a majetek na výstupu.
Žádná z těchto ochran ale nemá za úkol nahradit špatně zapojený přívod a po uživateli je i nadále vyžadováno, aby používal jen zásuvky splňující požadavky všech norem. Tyto ochrany slouží jako dodatečná ochranná vrstva.

Nabíjecí kabel je také doplněn o funkci nastavení požadovanéno nabíjecího proudu. To se hodí pro majitele aut, která tuto funkci nemají ve standardní výbavě.

Hlavní uplatnění najdou majitelé elektromobilů Tesla Model S (s TwinChargerem nebo s vylepšenou nabíječkou), Smart ED (s 22kW nabíječkou) a Renault Zoe, protože tato auta jsou schopna se nabíjet výkonem až 22kW. Kabel je ale také kompatibilní se všemi vozy využívajícími Evropsko-Americký standard IEC 62196-2 typ 2 (tzv. Mennekes). Mezi tyto vozy patří např. BMW i3, VW e-up!, VW e-Golf, Mercedes B-class ED a mnoho dalších...

Jmenovitý proud: max 32A (22kW) - limitováno předpisy
Nastavitelný proud: 6A / 10A / 13A / 16A / 20A / 25A / 32A
Počet fází: 1 nebo 3 dle typu připojeného vozidla
Délka: 5m nebo 7,5m
Přípustná okolní teplota: -30°C až +50°C

Detailní parametry: zde

Máte otázky nebo si chcete kabel rovnou objednat? Napište nám!Typ 2 kabel
3x32A - 22kW

Standardní kabel Typu 2 od Německého výrobce Mennekes pro nabíjecí stanice IEC 62196-2 (typ 2 -> typ 2).

Jmenovitý proud: max 3x32A (22kW)
Počet fází: 1 nebo 3 dle typu připojeného vozidla a nabíjecí stanice
Délka: 7,5m
Barva: modrá
Přípustná okolní teplota: -30°C až +50°C
Kusová cena: 8.000,- Kč (vč. DPH) - obsahuje dopravu v rámci ČR
Podporované platby: Bankovní převod / Dobírka nebo PayPal / karta


Typ 2 kabel
3x32A - 22kW

Standardní kabel Typu 2 pro nabíjecí stanice IEC 62196-2 (typ 2 -> typ 2).

Jmenovitý proud: max 3x32A (22kW)
Počet fází: 1 nebo 3 dle typu připojeného vozidla a nabíjecí stanice
Délka: 5m
Barva: černá
Přípustná okolní teplota: -25°C až +50°C
Kusová cena: 6.000,- Kč (vč. DPH) - obsahuje dopravu v rámci ČR
Podporované platby: Bankovní převod / Dobírka nebo PayPal / karta


WallBox (zásuvka)

Kromě přenosných zařízení máme k dispozici také WallBoxy pro pevnou instalaci. Jedná se o dvě varianty, jednak univerzální řešení se zásuvkou anebo praktičtější s kabelovým vývodem pro každodenní použití.

Wallbox je také možné za příplatek dovybavit regulací proudu tak, aby nabíjecí proud do vozidla spolu se spotřebiči v domě nepřekročily jmenovitou hodnotu hlavního jističe. Na patu objektu stačí napojit měřící cívky s bezdrátovým vysílačem a WallBox se bude automaticky přizpůsobovat ostatním spotřebičům v domě.

Jmenovitý proud (zásuvka): max 32A (22kW)
Jmenovitý proud (kabel): max 32A / 63A (22kW / 43kW)
Počet fází: 1 nebo 3 dle typu připojeného vozidla
Přípustná okolní teplota: -25°C až +50°C
Kusová cena: na dotaz - vyžaduje přesnější specifikaci zákazníkem.

Provozované služby


Rychlo-nabíjecí stanice
Valašské Meziříčí

Ve Valašském Meziříčí provozujeme veřejně dostupnou nabíjecí stanici. Jedná se o dvou-standardní rychlo-nabíječku CHAdeMO 44kW a CCS Combo2 44kW. Poprve byla instalována v květnu 2015 a od té doby běžela v testovacím režimu a její použití bylo zdarma. Avšak od 7.9.2016 přechází na zpoplatněný režim přes systém EVmapa.cz za 4,80Kč/kWh + 0,50Kč/min.

Valašské Meziříčí bylo vybráno ze dvou důvodů. Za prvé, v okolí není žádná rychlonabíjecí stanice a jde o důležitý tah na Slovensko. A za druhé, zde máme kontaky, které nám umožnily poměrně rychlé uvedení do provozu.

Aktualizace 7.9.2016: CCS Combo2 zůstává natrvalo. Bylo zavedeno zpoplatnění přes systém EVmapa.cz

Byli jste spokojeni s nabíjením? Zvažte možnost přispět na provoz této rychlo-nabíjecí stanice a budování dalších. Přispět můžete bankovním převodem na 8162593001/5500 s variabilním symbolem 2001 nebo níže kartou či PayPalem:Pomalé nabíjení
Rožnov pod Radhoštěm

Kromě rychlo-nabíjecí stanice ve Valašském Meziříčí máme také pomalý nabíjecí bod v Rožnově pod Radhoštěm. Nabíjení je regulováno podle dostupného příkonu. Pokud tedy svítí slunce a nepoužívají se žádné spotřebiče v době nabíjení, je možné nabíjet až výkonem 3x32A (22kW). Pokud se v domě zapne nějaký spotřebič nebo je slunce zacloněno oblačností, nabíjení se automaticky omezí bez jakéhokoli zásahu obsluhy.
Provoz zdarma.

inChaNet s.r.o., Sluneční 2415, Rožnov pod Radhoštěm, 756 61, Czech Republic, IČO 032 44 415,